تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

13 آگوست, 2020 | 1:31 39 بازدید شناسه خبر : 996

دیدار دکتر ورناصری با معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت

دیدار دکتر ورناصری با معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت جهت پیگیری درخواست های ارسالی به وزارت نفت پیرامون مشکلات حوزه انتخابیه انجام گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دکتر ورناصری، طی این دیدار ایشان با دکتر بازرگانی معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت نفت در خصوص مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه به گفتگو پرداخت.
نماینده مردم شهرستان در مجلس ضمن اشاره به درخواست های اخیر ارسالی به وزارت نفت پیرامون مشکلات حوزه انتخابیه، خواستار عمل به تعهدات وزارت نفت نسبت به شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا گردید.

دکتر ورناصری در این نشست با اشاره به چالش ها و معضلاتی که به سبب نفت و گاز برای منطقه ایجاد شده ضمن گلایه مندی از وزارت نفت در عدم بهره مندی کافی منطقه از خدمات این وزارت خانه خواستار توجه ویژه به چهار شهرستان گردید.

در این نشست همچنین مقرر گردید تا بزودی هیاتی از وزارت نفت با حضور در منطقه، گزارش کاملی از مسائل و مشکلات جاری تهیه و جهت بررسی و تصمیم گیری به وزارت ارائه گردد.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید