تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

13 آگوست, 2020 | 1:26 29 بازدید شناسه خبر : 993

دیدار دکتر ورناصری با رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی کشور

دیدار دکتر ورناصری با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برگزار گردید. در این دیدار پیرامون مسائل و مشکلات متعدد منطقه به بحث و گفتگو پرداخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر ورناصری، طی دیدار ایشان با دکتر تابش مسائل و مشکلات حوزه کاری بنیاد مسکن مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
دکتر ورناصری در این جلسه خواستار تسریع در انجام تعهدات بنیاد مسکن پیرامون مناطق زلزله زده مسجدسلیمان گردید‌ و بیان داشت تا فرآیند تامین اعتبار و روند بازسازی منازل آسیب دیده در جریان زمین لرزه تابستان سال گذشته در شهرستان مسجدسلیمان با سرعت بیشتری انجام پذیرد.
وی همچنین در این دیدار ضمن اشاره به مساعدت سازمان در خصوص احداث منازل شهری و روستایی در شهرستان های حوزه انتخابیه بر لزوم نگاه ویژه به مقوله مسکن روستاییان تاکید نمود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید