تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

18 آگوست, 2020 | 8:34 32 بازدید شناسه خبر : 1009

دیدار دکتر علیرضا ورناصری با معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان واموزش پزشکی کشور

دیدار دکتر علیرضا ورناصری با معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان واموزش پزشکی کشور

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده شهرستانهای مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا ، عصر دوشنبه مورخ ٩٩/۵/٢٧ دکتر علیرضا ورناصری با دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور دیدار و به گفتگو پرداخت.

در این دیدار دکتر علیرضا ورناصری با اشاره به قدمت تاسیس اولین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حوزه انتخابیه خود گفت :متاسفانه هر چهار شهرستان در بحث مراکز درمانی در شرایط بسیار نامطلوبی به سر می‌برند و شهروندان شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی هفتکل و اندیکا هنگام بروز حوادث، عزیزان خود را به علت فقدان وجود یک مرکز پزشکی درمانی مجهز درون شهرستانی، حین انتقال به بیمارستان‌های شهرهای همجوار و یا اهواز از دست می‌دهند.

در ادامه دکتر ورناصری با اشاره به لزوم بازسازی مراکز بهداشتی آسیب زده ناشی از زلزله تیرماه ٩۸ گفت : ساکنین هر چهار شهرستان حوزه انتخابیه از عدم وجود آزمایشگاهی مجهز در خود رنج می‌برند.

نماینده مجلس در ادامه توضيحات خود عنوان کرد : هرچه در بحث درمان به چهار شهرستان می‌نگریم متاسفانه مشکلات تقریبا از یک نوع و بسیار بحرانی هستند از همین رو از دکتر رئیسی معاون محترم وزارت بهداشت انتظار میرود کادر درمانی مراکز پزشکی در شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه را تکمیل نمایند تا مشکل کمبود منابع انسانی در این مراکز جهت ارائه خدمت به مردم به حداقل برسد.

دکتر ورناصری در پایان با اشاره به کاستی های فراوان بخش درمانی هر چهار شهرستان، خواستار نگاه ویژه معاونت وزارت بهداشت به این حوزه شد.

گفتنی است مهمترین مصوبات این جلسه به شرح ذیل است:

🔰اختصاص اعتبار جهت ساخت آزمایشگاه مرکزی در چهار شهرستان

🔰تهیه تجهیزات جهت تکمیل خانه های بهداشت و آزمایشگاهای هر چهار شهرستان

🔰بازسازی مراکز بهداشتی آسیب دیده از زلزله در شهرستان مسجدسلیمان

🔰تکمیل کادر بهداشتی مراکز خانه بهداشت شهری و روستایی با اولویت بهورز ، کارشناس بهداشت محیط و کارشناس مراقبت سلامت

🔰تامین اعتبار جهت بازسازی مراکز خدمات جامع سلامت شهری وروستایی

🔰تکمیل و تجهیز و توسعه آموزشگاه بهورزی شهرستان اندیکا

🔰تهیه یونیت برای مراکز دندان پزشکی روستایی

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید