تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

19 اکتبر, 2020 | 7:32 36 بازدید شناسه خبر : 1170

دیدار دکتر علیرضا ورناصری با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور

دیدار دکتر علیرضا ورناصری با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور

دکتر علیرضا ورناصری نماینده حوزه انتخابیه با دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، پیرامون حل مشکلات محیط زیستی هر چهارشهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده و خدمتگزار مردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا ، صبح امروز مورخ ۲۸ مهرماه ١٣٩٩ دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دکتر عیسی کلانتری معاون محترم رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور پیرامون ارائه راه حل مشکلات و معضلات خاص حوزه انتخابیه با تعیین بازه های زمانی به نسبت اولویت ها، دیدار و گفتگو نمود.

بر اساس این گزارش دکتر علیرضا ورناصری در ابتدای جلسه با ارائه لیستی از مشکلات مختص هر شهرستان با در نظر گرفتن اولویت ها ، توضیحات خود در خصوص پیشنهادات کارشناسان مربوطه به منظور برون رفت از این کاستی ها را ارائه داد.

در ادامه علیرضا ورناصری خطاب به معاون رئیس جمهور عنوان کرد: حق شهرستانهای مسجدسلیمان، لالی و هفتکل و اندیکا سالیان سال است که نادیده گرفته شده است و در توصیف محرومیت این شهرستانها و مردمانش به جرأت می‌توان این حوزه را محرومترین حوزه انتخابیه کشور نامید لذا از شما معاون محترم انتظار می رود ضمن درخواست جهت تقبل نگاه ویژه به ظرفیت های نفتی، آبی، کشاورزی… تسریع در روند مصوبات این جلسه را مد نظر قرار دهید‌.

ورناصری در ادامه نسبت به وضعیت محیط زیست حوزه انتخابیه گفت : حوزه انتخابیه بنده در شمال شرقی استان خوزستان وتقریبا در مرکز رشته کوهای زاگرس قرار دارد و رودخانه های مهمی چون کارون و سرچشمه های چون سوسن سرخاب، پلزی،تنگ سرد ،سرحونی ،آبسور، تلوک، الما،موری و دره برکه چم آبشور آبشارهای آرپناه و بابا روزبهان، بابااحمد و بی بی ترخون و کوهای سر به افلاکی چون کینو، دلا، تاراز، آسماری، شیرکان لالی را در بر دارد و متاسفانه از این ظرفیتها استفاده ای نمی‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به میزان خسارات ناشی از آتش سوزی های اخیر گفت: بخش‌های عظیمی از حوزه انتخابیه بنده کوهستانی هست و هنگام آتش سوزی ها بعلت صعب‌العبور بودن مسیرها، کار اطفاء حریق توسط نیروهای مردمی بسیار سخت و کند پیش می‌رود و عملا کاری بسیار دشوار می‌باشد لذا جهت حل این مشکل نیاز به بالگردهای آب پاش می‌باشد.

در پایان مقرر شد هیئتی از سوی معاون محترم ریاست جمهور و محیط زیست کشور به حوزه انتخابیه سفر کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید