تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

11 ژوئن, 2020 | 12:15 40 بازدید شناسه خبر : 806

دیدار دکتر علیرضا ورناصری با دکتر امیری معاون رئیس جمهور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری مورخ (۹۹/۰۳/۲۱) دکتر ورناصری با حضور در محل دفتر دکتر امیری معاونت محترم رئیس جمهور در امور پارلمان با ایشان به دیدار و گفتگو پرداختند‌.
در این دیدار دکتر ورناصری ضمن ارائه مشکلات و معضلات موجود در چهار شهرستان حوزه انتخابیه خود به ارائه و پیگیری مسائل ۹ گانه محرومیت زدایی پرداختند.

۱) مسائل و مشکلات موجود در بخش صنایع و معادن
۲) معضلات موجود در رابطه با آب و کشاورزی
۳) توسعه ، ایجاد و اصلاح زیر ساخت های مربوط به راه ها و مسکن
۴) توسعه و ایجاد زیر ساخت های شهری و روستایی اعم از (گاز رسانی، آبرسانی، برق رسانی و ایجاد و اصلاح فاضلاب شهری و روستایی)
۵) مسائل، معضلات و تنگناهای موجود در بخش بهداشت و درمان
۶) محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار حوزه انتخابیه
۷) استفاده حداکثری از پتانسیل های گردشگری
۸) استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه دامپروری و شیلات
۹) ارائه معضلات موجود در حوزه ورزش بعنوان عامل تاثیر گذار در افزایش نشاط و سلامتی

در پایان این دیدار دکتر علیرضا ورناصری از لزوم توجه و اهتمام ویژه دولت به مسائل، مشکلات و خلاء های موجود در چهار شهرستان مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا سخن گفتند و خواستار توجه و رسیدگی حداکثری دولت به این حوزه انتخابیه جهت محرومیت زدایی شدند.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید