تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

12 می, 2020 | 5:04 94 بازدید شناسه خبر : 714

دومین نشست مشترک نمایندگان منتخب استان خوزستان در مجلس یازدهم با نماینده ولی فقیه برگزار شد

دومین نشست مشترک نمایندگان منتخب استان خوزستان در مجلس یازدهم با نماینده ولی فقیه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری این جلسه با محوریت بررسی آئین نامه و کمیسیون‌های تخصصی شورای راهبردی پیشرفت استان خوزستان برگزار گردید.

حجت الاسلام عبدالنبی موسوی فرد نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از دانش متخصصان، خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم اظهار کرد: کارگروه‌های تخصصی در همه موضوعات داشته باشید که قطعا ما از این کارگروهها حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به وجود مشکلات متعدد در خوزستان به ویژه تلاقی آب و فاضلاب در نقاط متعدد اهواز، گفت: مسئولین باید در حد طبقه متوسط جامعه زندگی کنند.

وی با بیان اینکه از مسئولیت‌های مهم نمایندگان بحث نظارت است، عنوان کرد: برای برنامه ریزی جهت خدمت به مردم نباید منتظر بازگشایی مجلس یازدهم بود و باید از هم اکنون برای کار در مجلس ، برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم انجام شود.

در ادامه این جلسه دکتر علیرضا ورناصری با اشاره به مشکلات و معضلات موجود در استان خوزستان اظهار داشت: درکنار عزم استانی ؛ عزم ملی برای برطرف کردن مشکلات و خلاء های موجود در استان خوزستان نیاز است همچنین تشکیل شورای راهبردی پیشرفت استان خوزستان ، گامی اساسی جهت انعکاس و مرتفع کردن مشکلات عمومی استان خوزستان می باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید