حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 10 ربيع أول 1445 Sunday, 24 September , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 816 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 39×
در پرتو تلاش دکتر ورناصری؛ مردم حوزه انتخابیه از نعمت گازرسانی بهره مند شدند
17 تیر 1402 - 21:38
شناسه : 4121
بازدید 62
0

در پرتو تلاش دکتر ورناصری؛ مردم حوزه انتخابیه از نعمتگازرسانی بهره مند شدند به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی؛دکتر علیرضاورناصری با پیگیری های مستمر برای اجرای ضربتی طرح گازرسانی به مناطق محروم و صعب العبور چهار شهرستان نور امید به آینده […]

ارسال توسط :
پ
پ

در پرتو تلاش دکتر ورناصری؛

مردم حوزه انتخابیه از نعمت
گازرسانی بهره مند شدند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی؛دکتر علیرضاورناصری با پیگیری های مستمر برای اجرای ضربتی طرح گازرسانی به مناطق محروم و صعب العبور چهار شهرستان نور امید به آینده را در دل اهالی دمیده و بستر توسعه و پیشرفت را در اینگونه مناطق مهیا کرده است.

اهمیت تلاش های این نماینده خدمتگذار در مجلس شورای اسلامی تنها در گازرسانی خانگی و به حرکت در آوردن چرخ کارخانه ها که همین ها هم به تنهایی کار بسیار بزرگی است خلاصه نمی شود بلکه مادامی صد چندان می گردد که توجه داشته باشیم گاز انرژی جادویی و جان مایه چرخه زندگی شده است که از امکانات و لوازم تامین کننده نیازهای روز مره بشر ،رفاه وآسایش زندگی مردم تا کمک به متخصصان این حوزه برای استفاده بهینه در اقصی نقاط قلمرو چرخه زندگی رحل حیات آفریده است.


اکنون به همت نماینده فرصت ساز مردم در مجلس شورای اسلامی فرصتی طلایی برای توسعه مناطق شهری و محروم پیش آمده تا خدمات نظام به این دیار تشنه خدمت برسد و مردم طعم خدمت بی منت بچشند و اینجاست که حکیم سخن فردوسی می‌فرمایند یک مرد جنگی به از صد هزار است و خوشبختانه این مصداق نماینده جسور و سنگ صبور مردم در مجلس شورای اسلامی است‌.


دکتر ورناصری با تلاش مضاعف موفق به شکستن رکورد گازرسانی در ۴ دهه اخیر شده که در نوع خود بی سابقه است ، بنابراین جهت آشنایی مردم حوزه انتخابیه از ثمره تلاش های فرزندشان در مجلس شورای اسلامی در بحث گازرسانی گزارشی تهيه شده که به اختصار تقدیم خوانندگان عزیز می شود.


دکتر علیرضا ورناصری با بیان اینکه ۱۸ کیلومتر شبکه و ۶۰۰ انشعاب پراکنده شهری با پیشرفت فیزیکی ۸۳ درصد برای شهرستان مسجدسلیمان اجرا شده است، گفت: ۴۵ کیلومتر شبکه و ۵۰۰ انشعاب روستایی با پیشرفت فیزیکی صدرصدی در مرحله نصب انشعابات قرار دارند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ۲۳ کیلومتر شبکه و ۳۰۰ انشعاب روستایی با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد درحال نصب انشعابات است.
وی از اجرای ۵۴ کیلومتر شبکه و ۵۵۰ انشعاب پلی اتیلن روستاهای مسیر جریک مسجد سلیمان خبرداد و گفت: این مسیر شامل ۱۲ روستا با ۳۶۳ خانوار است.

دکتر ورناصری ۲۰ کیلومتر شبکه روستاهای پاگچ شامل ۵ روستا و ۱۳۱ خانوار را از جمله پروژه های فاقد مجوز در شهرستان مسجد سليمان عنوان و گفت:۷۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه گازرسانی شامل ۸ روستا با ۱۶۱ خانوار و ۱۶۰ انشعاب برای شهرستان مسجدسلیمان است.
وی بیان داشت: بیش از ۲۲ کیلومتر خط تغذیه لالی به مسجدسلیمان در مرحله تجهیز کارگاه است.
دکتر ورناصری به پروژه های گازرسانی شهرستان لالی اشاره کرد و ادامه داد: ۷ کیلومتر خط انتقال ۲۰ اینچ تکمیلی این شهرستان با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد در مرحله ساخت ایستگاه می باشند.

وی تصریح کرد: ۳۰ کیلومتر خط تغذیه لالی ،حتی و شاه آباد با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد برای این شهرستان اجرایی شده است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از اجرای ۷۴ کیلومتر شبکه و ۷۵۰ انشعاب روستاهای بخش حتی با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد خبر داد و گفت:۸۰ کیلومتر شبکه با یک هزار و ۱۴۰ انشعاب روستاهای بخش حَتی دارای ۸۹ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام هستند.

این نماینده مجلس به پروژه های دارای مجوز و در مرحله طراحی پیمان سپاری در شهرستان لالی اشاره کرد و بیان داشت:۲۵ کیلومتر گازرسانی و ۳۶۰ انشعاب روستایی در مسیر آرپناه شامل ۱۰ روستا با ۳۴۲ خانوار آماده مراحل اجرایی هستند.

دکتر ورناصری روند پروژه های گازرسانی شهرستان هفتکل را مثبت ارزیابی کرد و خاطر نشان ساخت:۳۲ کیلومتر شبکه به همراه ۴۰۰ انشعاب روستاهای هفتکل با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی اجرا شده که آماده افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن هستند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به پروژه های فاقد مجوز شهرستان هفتکل اشاره کرد و ادامه داد:۲۵ کیلومتر شبکه با نصب ۱۸۰ انشعاب پلی اتیلن روستاهای نفت سفید هفتکل که شامل ۴ روستا با ۱۳۸ خانوار است در حال پیگیری و شروع عملیات اجرایی آنها هستیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش به پروژه های گازرسانی در شهرستان اندیکا اشاره کرد و افزود:۲۴ کیلومتر شبکه به همراه ۴۰۰ انشعاب پراکنده شهری با پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصد در این شهرستان اجرا شده است.
وی با بیان اینکه ۳۴ کیلومتر شبکه با ۴۰۰ انشعاب با ۵۹ درصد پیشرفت فیزیکی در روستاهای دوراب در دست اجرا است،تصریح کرد:۱۱۵ کیلومتر شبکه به همراه یک هزار و ۳۰۰ انشعاب روستایی با ۳۴ درصد پیشرفت فیزیکی برای شهرستان اندیکا در حال اجرا است.
وی خاطر نشان کرد:۶۱ کیلومتر شبکه به همراه ۵۸۰ انشعاب با ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی برای روستاهای قلعه زراس نیز اجرایی شده است.
دکتر ور ناصری به پروژه های دارای مجوز و در مرحله طراحی و پیمان سپاری در شهرستان اندیکا اشاره کرد و گفت:۷۰ کیلومتر خط تغذیه چلو و ۸۰ كيلومتر شبکه به همراه یک هزار و ۵۰۰ انشعاب در دهستان للر، كتك انديكا شامل 31 روستا و یک هزار و ۵۲۶ خانوار بزودی وارد فاز اجرایی خواهند شد.

وی خبر داد: مجوز گازرسانی ۷۰ كيلومتر شبکه با ۵۴۰ انشعاب برای ۱۳ روستا شامل ۶۳۷ خانوار در بخش چلو در شهرستان انديكا نیز صادر شده است.

دکتر ورناصری گفت:۵۷ کیلومتر شبکه و ۷۵۰ انشعاب برای ۱۹ روستا با ۷۵۰ خانوار در مسیر چشمه چلوار بزودی اجرایی خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت:اجرای ۲۹ کیلومتر شبکه به همراه ۴۰۰ انشعاب ۱۲ روستا با ۴۰۰ خانوار در مسیر شاهزاده قطب الدین عبدالله دینراک نیز محقق شده است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.