تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

8 اکتبر, 2020 | 7:54 56 بازدید شناسه خبر : 1129

دانشگاه فرهنگیان شهرستان مسجدسلیمان افتتاح شد

دانشگاه فرهنگیان شهرستان مسجدسلیمان افتتاح شد

مراسم افتتاحیه دانشگاه فرهنگیان مسجدسلیمان با حضور نماینده، مسئولان استانی و محلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم شریف شهرستان‌ های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا ، ظهر روز دوشنبه پانزدهم مهر ماه جاری دانشگاه فرهنگیان در شهرستان مسجدسلیمان با حضور دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، دکتر حسن جرفی مدیر دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان و با همراهی سایر مسئولان استانی و شهرستان ، افتتاح شد.

دکتر علیرضا ورناصری نماینده حوزه انتخابیه شهرستان های چهارگانه جهت اخذ مجوز و همچنین افتتاح این دانشگاه پیگیری های مجدانه ای در سطح استانی و کشوری داشته اند و مصمم تا حصول نتیجه پیگیر وضعیت این مهم خواهند بود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید