تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

9 اکتبر, 2020 | 10:27 61 بازدید شناسه خبر : 1137

حوزه چهار گانه مسجدسلیمان در اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور

حوزه چهار گانه مسجدسلیمان در اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور

سرکشی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون راه و روستایی استان خوزستان از جاده های حوزه انتخابیه

با پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون راه و روستایی استان از شهرستان های چهارگانه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، با پیگیری های مداوم دکتر علیرضا ورناصری هیئتی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان در سفری دو روزه به حوزه انتخابیه از وضعیت نامطلوب جاده های این چهار شهرستان بازدید بعمل آوردند و از نزدیک معضلات و مشکلات را مورد بررسی قرار دادند ، در این بازدیدها دکتر بهرامی نیا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، دکتر طالبی معاون راه و روستایی استان، به همراه مسئولین دفاتر چهار شهرستان، حضور داشتند.

گفتنی است جاده های شهری و روستایی مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در اولویت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور قرار گرفتند و بعنوان یکی از زیر ساخت های توسعه، حتما مورد پیگیری خواهند بود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید