تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

28 ژوئن, 2020 | 3:56 44 بازدید شناسه خبر : 867

حضور دکتر ورناصری در جلسه شورای اداری شهرستان هفتکل

حضور دکتر علیرضا ورناصری در جلسه شورای اداری شهرستان هفتکل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده مردم جلسه شورای اداری شهرستان هفتکل صبح امروز با حضور دکتر ورناصری، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه دکتر ورناصری ضمن تبریک دهه کرامت و هفته قوه قضاییه و ابراز مراتب سپاسگزاری از عوامل برگزاری انتخابات گذشته از اعتماد کریمانه مردم هفتکل تشکر و قدردانی کردند.

وی افزود:زمان آن رسیده است که جهت حل مشکلات مردم طرحی نو براندازیم و با تمام توان و ظرفیت ها جهت احقاق حقوق مردم تلاش کنیم.
توجیه برای ناکارآمدی و پوشاندن مشکلات موجود با دلایل واهی توسط برخی از افراد غیر قابل قبول است.
در نقطه ای قرار داریم که ۴۰ سال از انقلاب اسلامی گذشته است اما همچنان مردم ما از وجود برخی از مشکلات به شدت گلایه مند اند.
ورناصری تصریح کرد:اولویت کاری مجلس یازدهم مسائل اقتصادی و فرهنگی است.
بنده هیچگاه نگاه سیاسی به منطقه نداشته ام و بدنبال گروکشی های سیاسی نیستم .
خوشبختانه مردم آگاه هستند و سیاسی کاری از خدمت را به خوبی تشخیص می دهند.
باید از لحظه به لحظه فرصتی که مردم در اختیار ما قرار داده اند استفاده کنیم.

دکتر ورناصری درپایان اظهار داشتند: برای حل مشکلات موجود نیاز به همگرایی تمام مسئولین است
فرصت های زیادی در منطقه موجود است و اگر جهت استفاده از این ظرفیت ها در کنار همدیگر قرار نگیریم این امید تبدیل به نا امیدی خواهد شد اما به حول و قوه الهی نیروی عظیم مردمی موجود راه حل مشکلات است.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید