تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

26 جولای, 2020 | 11:05 184 بازدید شناسه خبر : 959

جلسه کارگروه بهداشت و درمان حوزه انتخابیه برگزار شد

با حضور دکتر علیرضا ورناصری و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

جلسه کارگروه بهداشت و درمان حوزه انتخابیه برگزار شد

جلسه دکتر علیرضا وناصری با مدیران شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا،مسئولین کارگروه های تخصصی با دکتر ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری،در این جلسه مدیران شبکه بهداشت و درمان چهار شهرستان به ارائه گزارش و بیان دغدغه ها و مشکلات موجود در ادارات متبوع خود پرداختند.

سخنرانی و انعکاس مشکلات از زبان مسئولین کارگروه های تخصصی بهداشت و درمان از دیگر برنامه های این جلسه بود.

در ادامه نشست دکتر ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تجلیل از زحمات کادر درمان چهار شهرستان که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند ، افزود : از همشهریان و هم تباران عزیزمان می خواهم تا شکست ویروس منحوس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.

دکتر ورناصری افزود: توجه ویژه به نیازهای اساسی که با سلامت و جان مردم ارتباط مستقیم دارند باید در اولویت قرار گیرد و از این رو از دکتر ابول نژادیان انتظار میرود با توجه به محرومیت این حوزه انتخابیه توجه و اهتمام ویژه ای به این منطقه داشته باشند.

نماینده مجلس با اشاره به دیدار خود با دکتر نمکی وزیر بهداشت طی هفته گذشته خاطرنشان کرد : ان شاء الله تا حصول نتیجه و کاهش مشکلات موجود در حوزه بهداشت و درمان این مسیر را ادامه خواهم داد.

پس از پایان این جلسه دکتر ورناصری به همراه دکتر ابول نژادیان از ساختمان بیمارستان قدیم و بیمارستان ۲۲ بهمن منطقه نمره ۲ بازدید نمود و از نزدیک در جریان کمبودها و نقصان های این دو بیمارستان قرار گرفت.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید