تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

27 ژوئن, 2020 | 3:53 165 بازدید شناسه خبر : 865

جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان با حضور دکتر علیرضا ورناصری برگزار گردید

دکتر ورناصری در جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان ضمن تاکید بر تشکیل قرارگاه جهادی در شهرستان و پیگیری پروژه های نیمه تمام بیان داشت:
بدون در نظر گرفتن مسائل جناحی، طایفه ای و باندبازی به دنبال خدمت به مردم و شهروندان باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده مردم جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان صبح امروز با حضور دکتر ورناصری، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان برگزار گردید.
دکتر ورناصری ضمن تبریک فرا رسیدن مناسبت های فرخنده پیش رو و گرامیداشت یاد و خاطره دکتر بهشتی بعنوان یک مدیر مردم محور اظهار داشت: فلسفه وجودی ما خدمتگزاری به مردم است و بر عهدی که بستیم پایبند آن هستیم. بی توجهی به خواسته های مردم با چشم پوشی بر ظرفیت های موجود پذیرفته نیست و از این رو مردم انتظار دارند تا روند تغییرات به شکل سریع اتفاق بیفتد.
وی ضمن قدردانی از زحمات نماینده پیشین، مجریان و ناظرین انتخابات مجلس و همچنین تلاش های مسئولین ادارات و نهادهایی از جمله شبکه بهداشت و درمان در مقابله با بیماری کرونا تصریح نمود: انتخابات تمام شده و اصل کار خدمتگزاری به جامعه و مردم است. متاسفانه نگرانی های مردم قبل و بعد انتخابات وجود داشته و دارد و کاستن از این نگرانی ها نیازمند یک تدبیر است؛ تدبیری که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری بایستی در مدیریت جهادی اتفاق بیفتد.

نماینده مردم شهرستان ضمن اشاره از گلایه مندی مردم از نحوه عملکرد و برخورد برخی مدیران و دستگاهها خاطرنشان ساخت: بنده در ادامه ی مردم و بعنوان خادم آن ها بصورت سرزده بازدیدهایی از برخی ادارات داشته ام و این روند ادامه خواهد داشت. انتظارم این است که با نگاهی جناحی با مشکلات برخورد نکنیم و بدون در نظر گرفتن نتیجه انتخابات و فارغ از برخی جریان ها درصدد خدمت به ولی نعمتان خود باشیم‌.
دکتر ورناصری در ادامه افزود: حدفاصل دو انتخابات نقطه ای در چهار شهرستان نبوده که از آن بازدید نداشته باشم و از این رو به تمامی مشکلات موجود آگاهی دارم. روز گذشته نیز به منطقه ای حدفاصل مرز دزفول و لالی سرکشی نمودم که از امکانات آب، برق، گاز و تلفن محروم بوده و این مایه خجالت کسانی است که طی چهل سال می توانستند اقداماتی صورت دهند اما انجام ندادند.
وی ضمن اشاره به برگزاری نشست با بیش از چهل مدیرکل در استان و بیان مشکلات و نارسایی های موجود افزود: اگر به موازات همان هفتاد و چند اولین های شهرستان حرکت می نمودیم و عمل می کردیم اکنون هم تراز کشورهای اروپایی بودیم. علیرغم برخورداری از نعمت های بی دریغ همچنان در خدمات رسانی به مردم، اشتغال و بسیاری موارد دیگر همچنان کمبودهایی وجود دارد اما بنده به رفع مشکلات و آینده ای روشن با توجه به کشور غنی و ظرفیت های موجود خوشبین هستم و امیدوارم.
عضو کمیسیون انرژی با بیان این مطلب که حدود یک چهارم اراضی دیم در سطح چهار شهرستان و نیز بیست و پنج درصد منابع آبی ایران قابل تنظیم در منطقه از گتوند تا هفتکل وجود دارد افزود: از ۱۲۰ هزار هکتار زمین قابل کشت و استحصال موجود و طرح ۵۵۰ هزارهکتاری مقام معظم رهبری چرا ما در منطقه نتوانستیم یک هکتار هم بهره مند شویم. ما از ثروت موجود بایستی استفاده کنیم و بواسطه همین داشته ها می توانیم مطالبه گری کنیم.
وی همچنین با تاکید بر تشکیل قرارگاه جهادی در شهرستان جهت پیگیری پروژه های نیمه تمام بیان داشت: این طرح ها بجای این که نماد توانایی ما باشد، به نماد منفی و ناتوانایی ما تبدیل شده است. انتظار می رود هر مدیر شهرستان حکم مدیرکل داشته باشد و با تمام توان کار را پیش ببریم.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید