تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

29 ژوئن, 2020 | 10:53 35 بازدید شناسه خبر : 870

جلسه شورای اداری شهرستان اندیکابا حضور دکتر ورناصری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده مردم ، جلسه شورای اداری شهرستان اندیکا صبح امروز با حضور دکتر علیرضا ورناصری، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین و مدیران شهرستان برگزار گردید.

دکتر ورناصری در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه ، مراتب قدردانی خود را از فرشتگان سلامت که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند اعلام داشت.

دکتر ورناصری تصریح کرد: بنده به عنوان عشایر زاده ای که اشراف و آگاهی کامل بر مسائل و مشکلات شهرستان اندیکا دارم پای در این عرصه خطیر گذاشته ام در این راه از تمام افراد چه آنهایی که در انتخابات گذشته در کنار ما بودند ، چه آنهایی که در کنار سایر کاندیداهای محترم بودند جهت رفع این مشکلات دعوت بعمل می آورم.

دکتر ورناصری در ادامه بیان کرد: فلسفه وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم است
مسئولین نیز باید در تصمیم گیری ها مردم را به عنوان اولویت اول خود در نظر بگیرند.

در پایان دکتر ورناصری افزود: راه حل مشکلات درهم تنیده ی شهرستان اندیکا درون خود اندیکاست و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری مدیریت جهادی تنها راه برون رفت از شرایط موجود است.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید