تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

24 جولای, 2020 | 12:09 89 بازدید شناسه خبر : 947

جلسه دکتر علیرضا ورناصری با روسای ادارات چهارگانه جهاد کشاورزی، مسئولین کارگروه های تخصصی کشاورزی با حضور مهندس امیری زاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان برگزار شد.

جلسه دکتر علیرضا ورناصری با روسای ادارات چهارگانه جهاد کشاورزی، مسئولین کارگروه های تخصصی کشاورزی با حضور مهندس امیری زاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری، صبح امروز مورخ ۹۹/۰۵/۰۲ در این جلسه مسئولین ادارات جهاد کشاورزی چهار شهرستان به ارائه گزارش و بیان مسائل و مشکلات موجود در شهرستان متبوع پرداختند.

سخنرانی و انعکاس مشکلات از زبان مسئولین کارگروه های تخصصی کشاورزی از دیگر برنامه های این جلسه بود.

در پایان این جلسه که حدود ۶ ساعت به طول انجامید ، دکتر علیرضا ورناصری خاطر نشان ساخت: از جمله موضوعات حائز اهمیت در کشور کشاورزی است و اگر بدنبال استقلال و پیشرفت هستیم باید حوزه کشاورزی به نقطه اوج خود برسد و در این راه از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استفاده شود.

دکتر ورناصری تصریح کرد: متاسفانه دیدگاه سنتی کشاورزان منطقه که ناشی از عدم آموزش می باشد سبب عدم پیشرفت کافی در حوزه کشاورزی شده است. مقایسه شاخص های پیشرفت کشاورزی در منطقه با سایر مناطق کشور خجالت آور است.

دکتر ورناصری در پایان بیان داشت : وزرا و مدیران استانی باید توجه بیشتری به مطالبات مردم سختکوش زاگرس داشته باشند و ضمن لمس مشکلات موجود جهت کاهش این مشکلات‌ طرحی نو بر اندازند.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید