تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

19 جولای, 2020 | 12:05 72 بازدید شناسه خبر : 931

جلسه دکتر علیرضا ورناصری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان برگزار شد.

جلسه دکتر علیرضا ورناصری با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی ، صبح امروز (۹۹/۰۴/۲۸) دکتر علیرضا ورناصری ضمن دیدار با خدارحم امیری‌زاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان، در خصوص مسائل مرتبط با حوزه کشاورزی به گفتگو با وی پرداخت.

در این جلسه که با محوریت انعکاس مشکلات و چالش های موجود در زمینه کشاورزی منطقه برگزار شد دکتر ورناصری ضمن برشمردن این مشکلات خواستار توجه ویژه این سازمان به چهار شهرستان مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل شد.

اهم محورهای ذکر شده در این جلسه به شرح ذیل است:

۱. لزوم بازنگری مطالعات سهم چهارشهرستان از طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری به منظور افزایش مساحت با توجه به هیدرومدول منطقه، اراضی مستعد و منابع آب فراوان هم جوار چهارشهرستان

۲. دعوت از ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان جهت بازدید از پتانسیل های منطقه و برگزاری جلسه در شهرستان اندیکا و تنظیم صورتجلسه و پیگیری های لازم در راستای توسعه ی حوزه ی کشاورزی (زراعت، باغداری، دامداری و شیلات) در چهار شهرستان حوزه ی انتخابیه

۳. تلاش جهت تکمیل طرح های نیمه تمام حوزه ی انتخابیه، به منظور فعال شدن بخش کشاورزی و ایجاد اشتغال در آینده ی نزدیک

۴.پیشنهاد و پیگیری لازم جهت بررسی امکان استفاده مجدد برداشت از روان آب ها و چشمه ها به منظور آبیاری تکمیلی اراضی کشاورزی منطقه و افزایش محصول

۵.لزوم توجه ویژه به مقوله ی کشاورزی ( زراعت ، باغداری ، شیلات و دامپروری) منطقه با توجه به پتانسیل های بی نظیر منطقه و عدم توجه لازم به استعدادهای ذاتی منطقه در دهه های اخیر

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید