تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

18 نوامبر, 2020 | 2:29 26 بازدید شناسه خبر : 1283

جلسه جمع بندی نتایج سفر هیئت اعزامی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات با حضور دکتر علیرضا ورناصری در محل این وزارت خانه برگزار شد.

جلسه جمع بندی نتایج سفر هیئت اعزامی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات با حضور دکتر علیرضا ورناصری در محل این وزارت خانه برگزار شد.

در ادامه پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت رفع مشکلات موجود در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که در آغازین روزهای مجلس یازدهم با طرح سوال دکتر علیرضا ورناصری از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سپس اعزام هیئتی از این وزارت خانه جهت بررسی مشکلات موجود به حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا صورت پذیرفت، جلسه جمع بندی نتایج این سفر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر علیرضا ورناصری اذعان داشت:
حوزه انتخابیه بنده توسط جاده‌های شرق و غرب و شمال و جنوب به عنوان شریان‌های اصلی استان و بین استانی حائز اهمیت می‌باشد و مردمانش بر اثر نبود امکانات درمانی به هنگام تصادفات قادر به ارتباط تلفنی با ۱۱۵ و اورژانس نیستند.
در ادامه دکتر ورناصری با اشاره به شرایط کنونی که همه به دنبال تدابیر به روزتری برای تدریس می باشند در حوزه انتخابیه بنده صحبت از آنتن دهی و مراحل مقدماتی ارتباطی می کنند که این موضوع در خور شان مردم نجیب این منطقه نیست.
در پایان این جلسه مقرر گردید:
روستاهای بالای 20خانوار چهارشهرستان تابهمن ماه دارای اینترنت وارتباط تلفن همراه شوند.
فیبرنوری دوم اندیکا ولالی تابهمن ماه تکمیل و به شبکه متصل شود.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید