تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

9 مارس, 2020 | 10:56 710 بازدید شناسه خبر : 497

توصیه دکتر ورناصری به اجتناب از افرادی که خود را نماینده دکتر ورناصری نزد مسئولین معرفی کردند

🔹🔹
درود بر مردم شریف مسجدسلیمان لالی اندیکا و هفتکل:

متاسفانه مطلع شده ام برخی از‌ افراد، بدون اجازه یِ اینجانب اقدام به تعیین مدیران نموده به اشخاص قول مناصب داده اند یا خود را نزد برخی مدیران اداراتِ دولتی نماینده بنده معرفی نموده اند !!!

ضمن توصیه به اجتنابِ اکید از این رفتار، مسلما در زمان قانونی بنابر پروسه لازم افراد را شخصا و‌ رسما معرفی خواهم نمود.

امیدوارم چنین رفتار هایی که موجبات گلایه و نارضایتی مردم خواهد شد تکرار نگردد و از همه دوستان بزرگوار بویژه مدیران و‌‌ روسای ادارات استدعا دارم درصورت مراجعه چنین افرادی ایشان را جهت اتخاذ برخورد قانونی به بنده معرفی بفرمایند.

(منظور از مدیران، مسلمامعرفی مدیران دفاترِ نماینده است.)

دکتر علیرضا ورناصری

📱صفحه رسمی اینستاگرام دکتر علیرضا ورناصری
🆔_dr_alireza_varnaseri

📲صفحه رسمی اینستاگرام روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری
🆔dr_varnaseri

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید