تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

8 سپتامبر, 2020 | 9:06 48 بازدید شناسه خبر : 1077

توسعه کشاورزی در گرو تغییر از تولیدات سنتی به مدرن است

دکتر علیرضا ورناصری:

توسعه کشاورزی در گرو تغییر از تولیدات سنتی به مدرن است

لزوم تامین حق آبه طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری توسط وزارت نیرو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ،دکتر علیرضا ورناصری در گفتگوی اختصاص با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه توسعه کشاورزی، نیازمند خروج از تولیدات سنتی است، گفت: باید اجرای طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در اولویت قرار گیرد چرا که وزارت نیرو ملکف به تامین حق آبه اراضی تحت تکلف خود است.

دکتر علیرضا ورناصری در ادامه گفت: اکثر کشت‌های کشاورزی در هر چهارشهرستان به صورت دیم انجام می شود، این در حالی که کشاورزان ما با مشکلات اساسی از جمله: تهیه نهاده‌های کشاورزی و بازار فروش مناسب محصولات کشاورزی روبرو هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه در خصوص توسعه صنعت کشاورزی تصریح کرد: در مسجدسلیمان می بایست صنعت کشاورزی مدرن جایگزین کشاورزی سنتی شود تا بتوان تناژ تولید در این راستا را افزایش داد، چرا که این مهم موجب می‌شود تا کشاورزان ما حضور در چرخه ی تولیدات را مقرون به صرفه تر از پیش دریابند و بابت تلاش‌های بسیار خود نتایج مثمرثمرتری داشته باشند.

دکتر ورناصری در خاتمه با بیان اینکه توسعه کشاورزی در حوزه انتخابیه به جذب سرمایه و رفع مشکل اشتغال کمک های شایانی می‌کند، یادآورشد:
اگر بطور واقع بینانه خواهان استفاده از ظرفیت‌های کشاورزی در استان خوزستان به ویژه چهار شهرستان مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا هستیم لازم است که اقدامات کاربردی متناسب با اقلیم منطقه به منظور استفاده صحیح از ظرفیت ها و منابع آبی حوزه انتخابیه را درنظر بگیریم و کمک کنیم تا استفاده از این ظرفیت‌ها که حق خود منطقه است در دستور کار قرار بگیرد.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید