تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

تصویری

جدیدترین مطالب

21 ژوئن, 2020 | 12:43 146 بازدید شناسه خبر : 835

تذکر دکتر علیرضا ورناصری خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر خدمتگزار مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا
دکتر علیرضا ورناصری طی تذکر خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که امروز در صحن علنی مجلس صورت پذیرفت ضمن اشاره به ۲۰ میلیارد تراکنش بانکی که نشان دهنده اعتماد مردم به این مهم است بر لزوم تحقق دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال بعنوان مطالبه مردمی تاکید نمود. وی همچنین چرایی عدم تحقق این موضوع و وجود موانع و ضعف هایی بویژه در مناطق کم برخوردار که دچار استهلاک و فرسودگی زیرساخت شده اند را خواستار شد.

وی در ادامه ضمن مطرح نمودن مشکلات آنتن دهی و اینترنت در برخی نقاط کشور و بویژه در استان خوزستان و حوزه انتخابیه اشاره داشتند که قطع آنتن دهی و اینترنت برای مردم مشکل ساز است و روند پیشرفت مخابراتی ارتباطی جهت زیرساخت های انتقال اطلاعات به شکل مجازی مطلوب نیست.

دکترعلیرضا ورناصری با اشاره به جمعیت بالغ بر ۲۵۰ هزارنفری و وضعیت کوهستانی شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا پوشش وضعیت خدمات ایرانسل و همراه اول را بسیار ضعیف دانستند و همچنین بیان داشتند که اکثر راه های ارتباطی این چهار شهرستان از پوشش خدمات ایرانسل و همراه اول برخوردار نیستند.

در پایان دکتر ورناصری با اشاره به افراد شاغل در دفاتر مخابرات روستایی که در سال ۹۳ قرارداد دائم شدند و همچنان علی رقم این قرارداد دائم با اپراتورهای مخابراتی روستایی این افراد از مزایای این قرارداد ازجمله خدمات رفاهی وبیمه ای محروم هستند.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید