تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

20 نوامبر, 2020 | 12:57 47 بازدید شناسه خبر : 1292

تذکرات کتبی دکتر علیرضا ورناصری به ریاست جمهوری و وزرای راه و شهرسازی و صنعت ، معدن و تجارت

تذکرات کتبی دکتر علیرضا ورناصری به ریاست جمهوری و وزرای راه و شهرسازی و صنعت ، معدن و تجارت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، در ادامه پیگیری مطالبات مردمی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، با قرائت تذکراتی در صحن مجلس شورای اسلامی از ریاست جمهور و وزرای راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت خواهان شفاف سازی در خصوص موضوعات مطروحه شد‌.

در نخستین تذکر، دکتر علیرضا ورناصری به ریاست جمهوری و وزیر راه و شهرسازی در خصوص لزوم بازنگری در کسر ۳ درصد از گردش مالی قرارگاه بابت فعالیت های محرومیت زدایی را خواستار شدند.

گفتنی حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی هفتکل و اندیکا در زمره محرومترین حوزه های انتخابیه کشور است و شهرستان اندیکا در بین ۳۱ شهرستان محروم کشور ، اعلامی از سوی وزارت کشور قرار دارد.

عضو کمیسیون انرژی در تذکر بعدی به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره علت گرانی روز افزون و عدم تطابق قیمت ها با ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص داده شده ، خواهان توجه ویژه به این مسئله مهم و حیاتی شد.
دکتر ورناصری اذعان داشت: تورم و گرانی های افسار گسیخته ، مردم و خصوصا قشر ضعیف جامعه را تحت فشار قرار داده است و بر لزوم توجه ویژه به این مهم تاکید داشتند.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید