تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

20 سپتامبر, 2020 | 2:56 73 بازدید شناسه خبر : 1098

بیانیه دکتر علیرضا ورناصری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

بنام پروردگار مهر و عدالت

ایستادگی فجرآفرینِ ملّت ایران طی حماسه دفاع مقدس در برابر ائتلاف بلوک سلطه با شمایلِ نابرابر تهاجمِ کفر علیه ایمان،درهم شکستن هیمنه پوشالی نظام سلطه را آنچنان مقتدرانه خلق کرد که تارکِ شجاعت با درخشش ابدی نامِ ایران زمین مزیّن گشت.

تاکید آموزه های اسلام بر اهمیت همگراییِ مسلمین، اتحاد را از سطح متعارفِ عامیانه به استمرار برادری میان مسلمانان تعالی بخشید اشاعه این امر،دفاع مقدس را از لحاظ گستره مدافعان، مشارکت همگانی اقشارمختلف و هماهنگی نیروهای مسلح با مردم کم نظیر نمود.

عزم ملّی جهت نوسازی آثارجنگ در مبانیِ مادی- اقتصادی کشور، توسعه آثارمعنوی دفاع مقدس و تعمیق آن بعنوان بخشی ازهویّت ملی بدون ملاحظات جناحی، بازآفرینیِ فرهنگی ارزش های دفاع مقدس را توأمان تحقق خواهد بخشید،از آنرو که باور پذیریِ ارزشهای فرهنگی دفاع مقدس، جنبه های ذهنی آنرا به عینیّت هدایت میکند.
آثارشگرف دفاع مقدس، فراسویِ حدود و ثُغور جغرافیایِ ایران برای ملل عدالتجو در سرزمینهای تحت استیلای استکبار، الگوی تعهد به مقاومت است.

قدرت تسلیحاتی ایران و مقابله با سناریوهایِ اتاق فکرنظام سلطه، در واقع برآیندِ تجارب راهبردی دفاع مقدس است، دشمنی استکبار با عزتمندیِ ما پایان نپذیرفته بلکه میدان نبرد به تحریمهای اقتصادی،جنگهای نیابتی،تلاش برای اضمحلال فرهنگی و جنگ نرم تغییر یافته است.

گرامیداشت هفته دفاع مقدس با لزوم تمرکز بر جبهه جدیدِ اقتصادي موردتاکیدِ همه رزمندگانِ دیروز و امروز است.

مقام شامخ رزمندگان، شهدای جاویدِ هشت سال حماسه و شهدای مدافعان سلامت را پاس میداریم،با سلوک جهادیِ آنان پیمان میبندیم برای پایندگی، اقتدار و سربلندی ایران درتمام بزنگاههای سرایِ پر افتخارمان تا آخرین نفر، سر به سر، تن و جان به شهادت بسپاریم.

هنوز سرباز وطنم،
و باورم این است:
جان برای اسلام و ایران، بها ندارد.

خادم مردم شریف مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا

دکتر علیرضا ورناصری

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید