تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

13 اکتبر, 2020 | 11:11 65 بازدید شناسه خبر : 1144

به دعوت دکتر علیرضا ورناصری هیئت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور وارد مسجدسلیمان شد

به دعوت دکتر علیرضا ورناصری هیئت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور وارد مسجدسلیمان شد

با تلاش و پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری هیئتی متشکل از مدیرکل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در امور مجلس و دیگر شخصیت‌های نظامی کشوری وارد مسجدسلیمان شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده و خدمتگزار شهرستان‌های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، عصر امروز دوشنبه ٢١ مهر ماه ١٣٩٩ ، داوری مدیرکل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مجلس به همراه شخصیت‌هایی از قوای نظامی سپاه، نیروی انتظامی و ارتش، پیرامون رسیدگی به مشکلات قوای نظامی و انتظامی و همچنین بررسی ظرفیتهای این قوا جهت خدمات رسانی به عموم مردم به میزبانی دکتر علیرضا ورناصری نماینده حوزه انتخابیه در مسجدسلیمان به بحث و گفتگو پرداختند.

بر اساس این گزارش در ابتدای جلسه به مسائلی پیرامون حل مشکلات فرودگاه مسجدسلیمان، برخورداری این شهرستان از حق ماده ١١٢ مناطق جنگی، رهاسازي بخشی از املاک در تصرف ارتش به منظور توسعه شهری در هفتکل و مسجدسلیمان و همچنین دعوت از سازمان اتکا وابسته به وزارت دفاع جهت همکاری با جهاد کشاورزی به منظور امکان سنجی سرمایه گذاری در بحث کشاورزی ،پرداخته شد

در پایان این گزارش آمده است : محور دوم مذاکرات، رسیدگی جهت تکمیل نیروی انسانی نیروهای مسلح ، ساماندهی به حقوق پرسنل، تجهیز فضای اداری، توسعه زیرساختی و از سر گیری فعالیت دبیرستان ارتش شهرستان مسجدسلیمان، بوده است

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید