تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

7 اکتبر, 2020 | 12:21 22 بازدید شناسه خبر : 1114

به دعوت دکتر علیرضا ورناصری هیئتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد مسجدسلیمان شد

به دعوت دکتر علیرضا ورناصری هیئتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد مسجدسلیمان شد

هیئتی متشکل از مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، معاونت بودجه وزارت ، مسئول فرهنگی و قراردادهای کشور، مدیرعامل انجمن های نمایشی، نماینده امور سینمایی استان ها، در مسجدسلیمان مهمان دکتر علیرضا ورناصری بودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دکتر علیرضا ورناصری نماینده و خدمتگزار شهرستان‌های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، ظهر امروز سه‌شنبه مورخ ۱۵ مهر ماه ١٣٩٩ هیئتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسجدسلیمان سفر کردند.

بر اساس این گزارش در ابتدای جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی هر چهار شهرستان نسبت به فقر زیرساختی و امکانات، کمبود شدید نیروی انسانی، عدم داشتن ساختمانی مجهز اداری، عدم وجود سالن آمفی تئاتر، عدم وجود سالن همایش ها، عدم وجود ساختمان کتابخانه، عدم تامین سرانه کتاب، با توجه به ظرفیت های غنی و عقبه فرهنگی شهرستان های خود نسبت به کاستی های موجود با توجه به اولویت ها، پیشنهادات خود را ارائه دادند

در ادامه دکتر علیرضا ورناصری ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی گفت: این روزها مسجدسلیمان پرآوازه ولی محروم میزبان عزیزان تهرانی می باشد، مهمانانی که به گفته خود از محرومیت هر چهار شهرستان شگفت زده شدند

دکتر علیرضا ورناصری در ادامه با اشاره به دیدار قبلی خود با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان داشت : وزیر محترم نسبت به بنا نهادن یک پژوهشکده فرهنگ بختیاری قول مساعد دادند تا احداث و تجهیز این پژوهشکده مشمول زمان نشود

ورناصری در ادامه با اشاره به اینکه یکی از هدفهای اصلی این جلسه تصدیق گفته های بنده در نزد وزیر مربوطه، توسط هیئت محترم وزارت دعوت شده در حوزه انتخابیه است افزود: بنده در پایان این جلسه انتظار دارم تا با توجه به واکاوای مشکلات و ارائه نظرات، خروجی مکتوب و مصوبی اعلام گردد بلکه همکاران بنده در دفاتر هر چهار شهرستان و استان و خود بنده در سطح وزارت و مجلس پیگیر رفع این کاستی ها و پرورش ظرفیت‌های مصوب این جلسه شویم.

و در پایان دکتر جولوند مدیرکل ارشاد اسلامی به نمایندگی از هیئت همراه گفت : جا دارد در ابتدا نسبت به پیگیری های مجدانه نماینده محترم تقدیر و تشکر کنم اما آنچه از حال و روز این حوزه پیداست، در برخی شهرستانها علی‌رغم ظرفیت‌ها و استعدادها، وضعیت ادارات از لحاظ زیرساختی بسیار نامطلوب است .

جولوند مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: با توجه به تاکید وزیر محترم فرهنگ نسبت به حضور میدانی در هر چهارشهرستان و برگزاری جلسه در خصوص شناخت ظرفیتها و کاستی ها می‌بایست نسبت به ارسال گزارشی دقیق جهت اتخاذ تصمیمات صحیح، ظرافت خاصی در نظر گرفت و ان شاءلله این سند طی چند روز آینده در چند نسخه تنظیم و خدمت دفاتر و جناب وزیر ارسال خواهد شد.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید