حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 23 ذو القعدة 1445 Thursday, 30 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 853 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
09 دی 1399 - 8:59
شناسه : 1447
بازدید 489
2

به دعوت دکتر علیرضا ورناصری جلسه ای با حضور استاندار خوزستان، جمعی از مدیران کل ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان آب و برق، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، راه و شهرسازی،دانشگاه علوم پزشکی اهواز، سازمان جهاد کشاورزی،مدیرکل فرودگاههای استان و با حضور فرمانداران مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا با محوریت اجرای مصوبات وزارتخانه […]

ارسال توسط :
پ
پ

به دعوت دکتر علیرضا ورناصری جلسه ای با حضور استاندار خوزستان، جمعی از مدیران کل ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان آب و برق، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، راه و شهرسازی،دانشگاه علوم پزشکی اهواز، سازمان جهاد کشاورزی،مدیرکل فرودگاههای استان و با حضور فرمانداران مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا با محوریت اجرای مصوبات وزارتخانه ای، درمحل فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده و خدمتگزارمردم شریف شهرستان های مسجدسلیمان لالی، هفتکل و اندیکا ، با دعوت دکتر علیرضا ورناصری، روز پنج شنبه مورخ ٩٩/١٠/۴ غلامرضاشریعتی استاندار خوزستان به همراه هفت تن از مدیران کل استانی، درخصوص مشکلاتی همچون: درمان و آموزش پز‌شکی، حمل و نقل(ریلی، جاده ای و هوایی )، راه و شهرسازی، آب و برق هر چهارشهرستان حوزه انتخابیه و همچنین راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان،با فرمانداران، شهرداران و جمعی از مدیران هر چهار شهرستان در مسجدسلیمان تشکیل جلسه دادند.

در ابتدای جلسه فرمانداران هر چهارشهرستان با شرح وضعیت شهرستان متبوع خود نسبت به لزوم اولویت بندی بر اساس زیرساخت سازی جهت توسعه و ارتقا شهرستانها به لحاظ اقتصادی و رفاهی گزارشاتشان را ارائه دادند .
در ادامه دکتر علیرضا ورناصری با اشاره به دیدار با اکثریت وزرا جهت انعکاس مشکلات چهار شهرستان در سطح ملی، از دکتر شریعتی که مسئول پیگیری رفع موانع و مشکلات جهت اجرای مصوبات وزارت کشور ‌شده بود‌
خواست تا با بیان تمام موارد مصوباتِ ابلاغی از سوی وزارت، با کمک و همدلی مدیران کل نسبت به رفع موانع و بسترسازی جهت اجرای پروژه ها تصمیمات لازم در این جلسه اتخاذ گردد.

از جمله مصوبات این جلسه برای چهار شهرستان به تفکیک بشرح ذیل است:

شهرستان مسجدسلیمان:

۱.اداره کل راه و شهرسازی نسبت به روسازی پل سی مایلی و آغاز عملیات جاده میانبر مسجدسلیمان_اهواز اقدام نماید.

۲.اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به عملیات آسفالت محور جریک وسایر مسیرهای مشخص شده همچنین آغاز بکار ۷۰۰ کیلومتر از جاده های روستایی چهار شهرستان اقدام نماید.

۳.اداره آب و فاضلاب استان خوزستان نسبت به تکمیل و وارد مدار نمودن شبکه جدید آب شهرستان مسجدسلیمان اقدام نماید.

۴.سازمان برنامه و بودجه نسبت به ابلاغ اعتبار ساخت ترمینال فرودگاه مسجدسلیمان به مبلغ ۱۳ میلیارد تومان اقدام نماید.

۵.ادارات برق استان خوزستان و جهاد کشاورزی نسبت به اتمام شبکه برق شهرک دامپروری اقدام نمایند‌.

۶.مقرر گردید ۲ میلیارد تومان جهت واحدهای دامپروری گلگیر اختصاص یابد.( درسال جاری مبلغ هفتصد میلیون تومان و در سال آتی مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون تومان).

شهرستان لالی:

۱.اداره کل راه و شهر سازی نسبت به ساخت پل جایگزین محور لالی_ اندیکا (منطقه چم شور) تسریع لازم را بعمل آورد و در خصوص ساماندهی ورودی شهر لالی اهتمام ویژه بعمل آورد.

۲.اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به آسفالت روستاهای این شهرستان اهتمام ویژه بعمل آورد.

۳.سازمان آب و برق استان خوزستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص اخذ مجوز ماده ۲۳ جهت تسریع در تکمیل آبرسانی به این شهرستان اهتمام ویژه بعمل آورند.

۴.سازمان آب و برق در خصوص تسریع در اجرای پروژه دشت لالی و تکمیل عملیات اجرایی تسریع لازم را بعمل آورد.
۵. سازمان آب و برق استان خوزستان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نسبت به شروع مجدد عملیات ساخت سد تراز اقدام نمایند.

شهرستان هفتکل:

۱.مقرر گردید اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تکمیل قطعه دوم جاده خروجی شهرستان هفتکل اقدامات لازم را بعمل آورد.

۲.انتقال مالکیت زمین از راه و شهرسازی به دانشگاه علوم پزشکی جهت احداث بیمارستان هفتکل صورت پذیرد.

۳.اداره کل راه و شهرسازی نسبت به اصلاح هندسی سه راهی مسجدسلیمان (ورودی به شهرستان هفتکل) اهتمام بعمل آورد.

شهرستان اندیکا:

۱.مقرر گردید جهت تهیه زمین برای ساخت بیمارستان از طریق دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور با فرمانداری مکاتبه و زمین به دانشگاه واگذار شود سپس از طریق سازمان آب و برق جهت ساخت بیمارستان ۶۴ تخت خوابه اقدام گردد.

۲.مقرر گردید هیئتی متشکل از کارشناسان حوزه بازرسی استانداری وسازمان آب و برق از منطقه بازدید و نسبت به رفع موانع خدمات رسانی از جمله آب و برق اقدام شود.

۳.مقرر گردید صدور مجوز برای ۹ حلقه چاههای گاز و نفت لازم صورت پذیرد.

۴.مقرر گردید ۱۱۵ کیلومتر راه روستایی باهمکاری فرمانداری و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای صورت پذیرد.راه های روستایی که قبلاً مطالعات فنی آنها انجام شده تا پایان سال آسفالت گردد و جاده للر،شیمبار و زیر تنگ آبزر تا ۱۰ روز آینده شروع به کار نماید.

۵.مقرر گردید چاه آب شرب برای تقویت آب شرب ۴۶ روستای منطقه مذکور راه اندازی و حداکثر تا قبل از فصل تابستان آینده به بهره برداری برسد.

۶.مقرر گردید تعمیر مخزن و ۱۰ کیلومتر خط لوله برای رفع مشکل آبرسانی آبژدان و کوشک توسط سازمان آب و برق انجام گیرد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.