تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

30 اکتبر, 2020 | 5:56 39 بازدید شناسه خبر : 1193

بازدید نماینده مجلس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از بیمارستان های شهرستان مسجدسلیمان

بازدید نماینده مجلس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از بیمارستان های شهرستان مسجدسلیمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی ، دکتر ورناصری و دکتر ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از بیمارستان های شهرستان مسجدسلیمان بازدید نمودند.

در ابتدا، بیمارستان شفا تامین اجتماعی مورد بازدید نماینده مجلس و رییس دانشگاه جندی شاپور قرار گرفت که طی آن از نزدیک، مشکلات این مرکز درمانی را مطرح و مورد بررسی قرار داده شد .

در ادامه بیمارستان نمره ۲ پذیرای مسئولین شهرستان و استان شد که طی این بازدید نیز، مشکلات و کمبودهای بخش های مختلف بیمارستان از جمله بخش کرونا مورد بررسی مسئولین قرار گرفت.

در خاتمه، دکتر ورناصری و دکتر ابول نژادیان از بیمارستان صنعت نفت مسجدسلیمان بازدید کردند ، سپس جلسه نهایی جهت برآیند و نتیجه گیری را در این مرکز درمانی برگزار نمودند.

در ابتدا دکتر ورناصری ضمن تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت شهرستان اظهار داشت : این عزیزان بدون هیچ ابایی علی رغم همه محدودیت ها و مشکلات، صادقانه و خالصانه در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

دکتر ورناصری با اشاره به قرار گرفتن مسجدسلیمان در وضعیت فوق قرمز و بحرانی عنوان کرد : از همه شهروندان عزیز و شریف شهرستان می خواهم توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا زنجیره انتقال این ویروس منحوس قطع گردد.

وی ادامه داد : در صورت تجهیز کامل بیمارستان ها نیز، با توجه به مشکلات عدیده بهداشت و درمان منطقه و گستردگی فراوان حوزه انتخابیه، در خدمات دهی کیفی دچار مشکل هستیم تا زمانی که مرکز هدایتی با عنوان دانشکده علوم پزشکی در منطقه مستقر شود.

عضو کمیسیون انرژی مسجدسلیمان گفت : مسجدسلیمان حق بزرگی به گردن ایران و خاورمیانه دارد چرا که بیش از ۱۱۰ سال به اقتصاد آنها کمک کرده است.

وی افزود : دو شهرستان اندیکا و هفتکل از چهارستان حوزه انتخابیه بنده حتی یک تخت بیمارستانی ندارند و بار سنگین خدمات دهی به مردم این دو شهرستان بر دوش مسجدسلیمان و رامهرمز افتاده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور با اشاره وضعیت بحرانی مسجدسلیمان اظهار داشت: پیشنهاد ما این است که بیمارستان نمره ۲ برای پذیرش بیماران کرونایی اختصاص داده شود و بیمارستان های شفا و نفت به عنوان پشتیبان حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: برای کاهش مراجعات بیماران از لالی به شهرستان مسجدسلیمان،به زودی بیمارستان امید لالی را تقویت خواهیم کرد تا بتوانیم از این مرکز بخوبی استفاده کنیم و شاهد ارتقاء شاخص درمان در این شهرستان باشیم.

ابول نژادیان افزود: تا پایان بهمن ماه سال جاری،یک بیمارستان محلی باکیفیت در اندیکا احداث خواهد شد تا بتوانیم مراجعات بیماران این مناطق را به شهرستان مسجدسلیمان کاهش دهیم.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید