تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

4 سپتامبر, 2020 | 2:47 181 بازدید شناسه خبر : 1057

بازدید میدانی دکتر قالیباف و دکتر ورناصری از روستای محروم کمفه به منظور بررسی مشکلات منطقه

بازدید میدانی دکتر قالیباف و دکتر ورناصری از روستای محروم کمفه به منظور بررسی مشکلات منطقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی،هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ،به همراه غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ،دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم حوزه مسجدسلیمان ،اندیکا ،لالی و هفتگل ، دکتر عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس و جمعی از مدیران استانی از منطقه محروم کمفه از توابع شهرستان اندیکا بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم مهمان نواز شهرستان اندیکا بیان داشت : اولویت مهم مجلس در امر خدمت رسانی به مردم با مناطق محروم و کم برخوردار میباشد چرا که وظیفه دینی و انقلابی ما توجه به این امر و در عمل پیاده کردن این فریضه است .

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه بر نظارت بر عملکرد بودجه های مختلف ، کارشناسی امور و بررسی میدانی تاکید و آن را سه موضوع مهم جهت توسعه و آبادانی جامعه قلمداد کرد و تصریح کرد: آن چیزی که موجب رنج و آزار مردم میشود تصمیمات نادرست و بلاتکلیفی است که سرمایه های مادی ما را هدر داده است.

وی در پایان گفت : رمز توسعه و آبادانی هر منطقه، مشارکت مردم در تعیین امورات آن منطقه میباشد و مهمترین کار انقلاب نیز این است که بستر را برای حضور مردم فراهم کند که نتیجه آن گره گشایی و حل مشکلات مردم خواهد بود.

در ادامه این بازدید دکتر علیرضا ورناصری بیان داشت : روستای کمفه یکی از مناطق محروم شهرستان اندیکا محسوب میشود که اهالی این منطقه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم میکنند که برای رفع این محرومیت ها و تسهیل در امورات مردم میطلبد که مسئولین تلاش خود را جدی تر و نگاه خود را ویژه تر نمایند.

وی عدم جاده مناسب روستایی ، تامین آب شرب بهداشتی ، برق ، اشتغال و رفع بیکاری جوانان را مهمترین مشکلات و دغدغه های شهرستان اندیکا توصیف کرد و خاطرنشان کرد : وضعیت جاده‌های عشایری شهرستان به خصوص جاده دسترسی به روستای کمفه به هیچ عنوان مناسب نیست و برای رفع این مشکل و سایر معضلات دیگر همچون آب شرب، برق و کشاورزی باید تدابیر مناسبی اندیشیده و راهکارهای مناسبی ارائه گردد.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان نیز در ادامه عنوان کرد : منطقه کمفه دارای شرایط مساعد جهت باغداری ، کشاورزی و سایر زمینه های دیگر میباشد که در این رابطه تلاش خود را جهت رفع مشکلات جاده ، آب و … به کار خواهیم گرفت.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید