تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

16 نوامبر, 2020 | 11:47 40 بازدید شناسه خبر : 1264

بازدید دکتر علیرضا ورناصری از برخی روستاهای توابع هفتکل

بازدید دکتر علیرضا ورناصری از برخی روستاهای توابع هفتکل

دکتر علیرضا ورناصری به منظور بررسی و رفع مشکلات و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت کنونی برخی روستاهای هفتکل ، ضمن بازدید میدانی در بین اهالی این مناطق حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی نماینده و خدمتگزار مردم شهرستان‌های مسجدسلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا ، دکتر علیرضا ورناصری به همراه جمعی از مسئولین شهرستان هفتکل از روستاهای سی مایلی، دیمه درب، جا رود و سر تیوک از توابع شهرستان هفتکل به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات این مناطق بازدید کرد.

بر اساس این گزارش دکتر ورناصری ضمن بازدید از این مناطق، طی نشستی در بین اهالی این روستاها در خصوص واکاوی مشکلاتی همچون: گازرسانی به روستاها ،مشکلات افت ولتاژ برق ، وضعیت آب شرب ، معضلات کشاورزان ،ترمیم جاده های مواصلاتی، بهسازی و نوسازی برخی مدارس ، تقویت شبکه اینترنت و خطوط ارتباطی و طرح هادی روستاها به بحث و گفتگو پرداخت.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید