تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

21 آگوست, 2020 | 7:38 39 بازدید شناسه خبر : 1023

ایجاد ایستگاه‌های امدادی برای مقابله با حریق در رشته کوه‌های زاگرس الزامی است

دکتر علیرضا ورناصری:

ایجاد ایستگاه‌های امدادی برای مقابله با حریق در رشته کوه‌های زاگرس الزامی است

استمرار آتش سوزی در رشته  کوه های  زاگرس علاوه بر ایجاد مشکلات زیست محیطی، شهروندان را نیز با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی به نقل از وب سایت خانه ملت ، علیرضا ورناصری درخصوص وضعیت آتش سوزی در رشته کوه های زاگرس، بیان داشت : آتش سوزی در رشته کوه های زاگرس  علی رغم تذاکراتی که داده ایم در چندین مرتبه به وقوع پیوسته است و متاسفانه مردم را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است.

نماینده مردم  مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استمرار آتش سوزی در رشته کوه های زاگرس  علاوه بر ایجاد مشکلات زیست محیطی، شهروندان را نیز با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است.

 وی افزود: زمانی که رشته کوه‌های زاگرس دچار حریق می شوند به نوعی روستاها  نیز در  محاصره قرار  می‌گیرند بنابراین امدادرسانی در زمان وقوع حریق جزو واجبات است که می بایست در اولویت قرار بگیرد.

دکتر ورناصری ادامه داد : نبود ایستگاه های امدادی در  زاگرس موجب شده است که حجم خسارت ناشی از آتش سوزی افزایش یابد .
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه ایجاد ایستگاه های بالگرد آب پاش  برای جلوگیری خسارتهای ناشی از آتش سوزی در رشته کوه‌های زاگرس الزامی  است یادآور شد: مشکلات زیست محیطی نتیجه آتش سوزی های گسترده در رشته کوه های زاگرس است.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید