تیتر اخبار
درباره دکتر ورناصری
درباره دکتر ورناصری

بنام پروردگار عادل

بخشی از رزومه دکتر علیرضا ورناصری:

🔸ایشان متولدسال۴ دی ماه ١٣۴٢ شهرستان اندیکا است،از ١٧ سالگی بدلیل حملات عراق به وطنمان وارد میدان نبرد شد و تا پایان جنگ صحنه دفاع از وطن را ترک نکرد،علیرغم قبولی در دانشگاه علوم پزشكي خرم آباد، بعد از يک ترم تحصيل بعلت شرایط حساس جنگ از دانشگاه پزشکى انصراف داد و در مقام فرماندهی سپاه ،مسئول دایره بازرسان ،آموزش بازرسان و جایگاههای کلیدی دیگر، ایفای خدمت نمود و با خلق حماسه های بسیار به افتخار جانبازی نائل آمد.
🔸ازسال ٨٥ تا ٨٨ بعنوان مشاور استاندار و معاون فرمانداری اندیکا برای رفع مشکلات این منطقه تلاش کرد.
🔸ازسال ٨٨ تا ٩٣ مدیرکل پیگیری دبیرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام و عضو کمیسیون سیاسی-امنیتی بود و تاکنون مشاور دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام است و در این راستا مدیرعامل خیریه وابسته به مجمع است.
🔸ایشان اخیرأ بعنوان مسئول کمیته بازرسی یکی از فدراسیونهای ورزشهای رزمی منصوب شده است .
🔸ازسال٩٥ تا پايان سال 97 مشاور و نماینده مدیر عامل موسسه جهادنصر در طرح 550 هزار هکتاری رهبری در خوزستان و ایلام بود.
🔸ایشان ضمن تدریس در مرکزعلمی کاربردی نور وابسته به مجمع، درحال دفاع از رساله دکترای علوم سیاسی میباشد.
🔸چندین مقاله تحقیقی و کنفرانس از ایشان در دانشگاه علوم تحقیقات اهواز و دانشگاه بین المللی خلیج فارس واحد خرمشهر ارائه شده است.
🔸مقاله تحقیقی ایشان باعنوان تحقّقِ خصوصی سازی در حمایت از کسب و کار ایرانی،با تاییدِهیأت داورانِ همایش اقتصاد مقاومتی دانشگاه پیام نور(استان البرز) در مجموعه مقالات پذیرفته شده این همایش به چاپ رسید.
🔸مقاله ديگرى از ايشان باعنوان واکاوى تهدىدات فراروى امنيت جمهورى اسلامى در دومين همايش بين المللى حقوق، معارف و علوم سياسى مورد پذيرش واقع گرديد.
🔸مقاله بعدى ايشان که در سنگر علم و دانش و توسعه دموکراسى گام برميدارد باعنوان مقايسه احزاب در کشور هاى توسعه نيافته در دومين همايش بين المللى علوم سياسى و معارف اسلامى مورد استقبال و پذيرش واقع گرديد.

جدیدترین مطالب

25 جولای, 2020 | 8:49 84 بازدید شناسه خبر : 956

افتتاح ساختمان جدید کارگاههای آموزشی مرکز خواهران

با حضور دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی و عبدالنبی سواعدی مدیرکل آموزش و فنی وحرفه ای استان خوزستان ، ساختمان جدید کارگاههای آموزشی مرکز خواهران و چند کارگاه بازارمحور مرکز فنی و حرفه ای مسجدسلیمان (برادران) افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر دکتر علیرضا ورناصری این بازدیدها به مناسبت هفته ملی مهارت صورت گرفت که طی آن  کارگاه مرکز خواهران در رشته های کیف و کفش، قالی بافی و فرشینه و در مرکز برادران کارگاههای: یخچال، تصفیه آب خانگی ، کشاورزی و اتومکانیک در ساختمان جدید به بهره برداری رسیدند.

در ادامه این بازدید، جلسه کارگروه آموزش و مهارت چهارشهرستان با حضور نماینده، مدیرکل، روسای مراکز فنی و حرفه ای چهار شهرستان و روسای دفاتر ارتباطات نماینده تشکیل گردید که در خصوص بحث اشتغال و مهارت آموزی بحث و تبادل نظر شد.

دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی ، اندیکا و هفتکل نیز بیان داشت : هدف از نشست کارگروه توسعه و مهارت چهارشهرستان ، تعامل بیشتر بین روسای ادارات چهار شهرستان و آشنایی بیشتر با حوزه کاری یکدیگر ، تبادل تجربه و ارائه پیشنهادات جهت رفع مشکلات موجود این حوزه در منطقه جهت توسعه آموزش و مهارت میباشد‌

وی افزود : با توجه به اینکه به موازات نیاز امروز جامعه بشری به زندگی، آموزش نیز باید گسترش پیدا کند، درصدد هستیم با کمک مدیرکل محترم و روسای ادارات هم به صورت کمی و هم کیفی آموزش و مهارت را که نیاز اساسی حوزه انتخابیه است توسعه و گسترش دهیم.

اشتراک گذاری

دیدگاه ها

پاسخ دهید