حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 25 شعبان 1445 Tuesday, 5 March , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 840 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
اعلام آمادگی شرکت سرمایه‌گذاری شستا برای سرمایه گذاری درحوزه انتخابیه
30 بهمن 1401 - 8:50
شناسه : 3760
بازدید 241
3

دکتر ورناصری خبر داد؛ اعلام آمادگی شرکت سرمایه‌گذاری شستا برای سرمایه گذاری درحوزه انتخابیه نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی موفق به شکستن طلسم اجرای پروژه های عمرانی،اقتصادی، آموزشی، بهداشت و درمان و… در حوزه انتخابیه گردیده که در سنوات ماضی برای مردم رویایی بیش نبودند. دکتر ورناصری […]

ارسال توسط :
پ
پ

دکتر ورناصری خبر داد؛

اعلام آمادگی شرکت سرمایه‌گذاری شستا برای سرمایه گذاری درحوزه انتخابیه

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی موفق به شکستن طلسم اجرای پروژه های عمرانی،اقتصادی، آموزشی، بهداشت و درمان و… در حوزه انتخابیه گردیده که در سنوات ماضی برای مردم رویایی بیش نبودند.

دکتر ورناصری که خود برخواسته از محروم ترین شهرستان استان خوزستان است و همین امر موجب شده ایشان با شناخت از عمیق محرومیت منطقه پیگیر مسائل و مشکلات مردم باشد که خوشبختانه در طی این طریق خوش درخشیده است.
این نماینده میدانی با حضور مستمر و شبانه روزی در محل اجرای پروژه ها در نقاط مختلف ۴ شهرستان  و جامع نگری توام با عدالت محوری این رزمنده دفاع مقدس به این حقیقت که ایشان فرزند صالح ایران است عینیت می بخشد.
اکنون نماینده جسور مردم در مجلس شورای اسلامی کمر همت به خدمت به مردم خون گرم حوزه انتخابیه بسته است که اجرای پروژه های متنوع درحوزه زیر ساخت ها ، رفع کمبودها و حلقه های مفقوده توسعه گواه این واقعیت اند.
دکتر علیرضا ورناصری با تلاش شبانه روزی زمینه حضور سرمایه‌گذاران را در حوزه زرخیر انتخابیه فراهم کرده است که اخیرا هلدینگ سرمایه‌گذاری شستا با حضور در منطقه برا ی احداث کارخانه تولید پاکت سیمان در شهرستان هفتکل اعلام آمادگی کرده است.

نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با دعوت از معاونین رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور،مدیران کل تامین اجتماعی و مدیریت درمان استان خوزستان ، معاونین و مدیران شعب چهار شهرستان حوزه انتخابیه به بررسی مسائل و مشکلات مربوطه پرداخت و تصریح کرد:این هیئت ضمن بازدید از شعبه‌ تامین اجتماعی مسجدسلیمان که سال ۹۸ بر اثر زلزله دچار حادثه شده بودو زمین موردنظر برای احداث درمانگاه این شهر را تعیین کردند و از شهر ک گردشگری گدارلندر نیز بازدید به عمل آورده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دکتر ورناصری با بیان اینکه به دلیل تاخیر در ساعت پروازسفر هئیت اعزامی از تهران جلسه در مسجدسلیمان برگزار شد، گفت: این جلسه که بیش از ۴ ساعت به طول کشید عمده مسائل مربوطه اعم از زیر ساخت های مورد نیاز بهداشت‌ و درمان ،تامین اجتماعی، وبازنشستگان را به صورت کلی مطرح و بررسی شده است.
وی با اشاره به اینکه نیازهای بخش درمان بیمارستان شفا از مهمترین مطالبات مردم است ،اظهار کرد:نیاز به تامین پزشک متخصص بیهوشی، جراح عمومی، زنان، اطفال و قلب، احداث درمانگاه تخصصی در مرکز شهرستان مسجدسلیمان که قبلا مجوز صادر شده اما بیش از ۵ ساله به علت مهیا نشدن زمین مورد نیاز ادامه کار متوقف شده است.


ایشان بیان داشت:تعميرات اساسی اتاق عمل ، ساخت فضای فیزیکی سایر بخش ها ، آماده سازی سالن ها، تجهیزات فنی و تخصصی از جمله سی تی اسکن، آندوسکوپی و آنژیوگرافی است ،نیازبه نیروی انسانی در بخش های خدمات، تاسیسات و نگهبانی نیز در این جلسه مطرح گردیده است.
دکتر ورناصری خواستار احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های لالی و هفتکل با توجه به بالا بودن جمعیت بیمه شده میباشد و ادامه داد: تخصیص بودجه جهت نگهداری واحدهای مسکونی به دلیل بالا بودن عمر ابنیه های آنها چند سالی است که به همین صورت رها شدن نیز تصویب شده است.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به بازسازی هرچه سریعتر ساختمان اداره شعبه تامین اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان تاکید کرد و گفت:این ساختمان در زلزله سال ۹۸ تخریب شده و فعلا بلا استفاده است که خوشبختانه اعتبارات بازسازی آن جذب شده لذا باستی بزودی شاهد شروع عملیات ساخت آن باشیم.
دکتر ورناصری در این جلسه خواستار برقراری بیمه و افزایش سهمیه کارگران ساختمانی و بانوان قاليباف در شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل واندیکاشد و افزود: استقرار شعب تامین اجتماعی،انجمن ها و کانون بازنشستگان از مطالبات به حق مردم است که ضرورت دارد سازمان تامین اجتماعی با توجه به ضریب محرومیت شهرستانها جهت تکمیل نیروی انسانی و تنظیم طرح توجیهی اقدامات لازم را انجام بدهد.
نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی از آمادگی شرکت سرمایه گذاری شستا در زمینه احداث کارخانه تولید پاکت سیمان جهت بسته‌بندی تولیدات کارخانه سیمان هفتگل و مسجدسلیمان،شهرک دامپروری درگلگیروشهرک گردشگری گدارلندر خبرداد.

وی با تاکید بر اقدام اساسی جهت احداث طرح دامپروری در بخش گلگیر و لزوم تسریع در روند این طرح به لحاظ میزان اشتغالزایی،گفت:سازمان آب و برق خوزستان با هلدینگ هگتا در زمینه توسعه گردشگری سرمایه گذاری کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم به ثروت های نهفته اما بلا استفاده در حوزه انتخابیه ای اشاره کرد و خاطر نشان ساخت:نعمت هایی مانند بزرگترین ذخایر آب شیرین، معادن فراوان، نفت و گاز و… که خداوند به این مناطق ارزانی کرده است باید کامل و جامع در راستای شکوفایی اقتصادی و اشتغال پایدار از آنها استفاده شود.

وی با انتقاد از نبود شعبه تامین اجتماعی در شهرستان اندیکا،بیان کرد:متاسفانه همشهریان ما باید برای انجام کوچک ترین کار اداری علاوه بر متحمل شدن هزینه های گزاف، خطرات احتمالی را نیز به جان می‌خرند.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه همچنین خواستار رسیدگی به مطالبات و مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی حوزه انتخابیه شد و اظهار کرد:شایسته نیست بازنشستگان شریف پس از پایان دوره خدمت مورد کم لطفی قرار بگیرند،بنابراین از مسئولین میخواهم با پرداخت تسهیلات کم بهره ، رفاه و گردشگری به چهار شهرستان امتیاز های ویژه ای اختصاص بدهند.
دکتر ورناصری خاطر نشان ساخت:با توجه به وجود کارخانه های سیمان در دو شهرستان هفتکل و مسجدسلیمان و مطالعات قبلی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)
بر اساس پیگیری های صورت گرفته احداث کارخانه تولید پاکت سیمان در مکان مناسب اجرایی شود.


وی بیان داشت:گستردگی اندیکا و فاصله مکانی با شهرستان مسجدسلیمان ایجاد شعبه تامین اجتماعی در این شهرستان ضروری است ،لذا احداث ساختمان شعبه و افزایش حداقل دو نفر نیرو انسانی توسط
،اداره کل تامین اجتماعی و تهیه طرح توجیهی همراه با ضریب محرومیت شهرستان در این جلسه مصوب شده است.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت سرمایه گذار تامین اجتماعی
(شستا) با توجه به پیگیری های قبلی جهت احداث دامپروری در بخش گلگیر شهرستان مسجدسلیمان اعلام آمادگی کرده خوشبختانه مراحل مطالعات آن انجام شده و با پیگیری های صورت گرفته،مجددا در دستور کار قرار گرفته که بعنوان یک طرح اشتغالزایی
تا نتیجه نهایی دنبال خواهیم کرد.
دکتر ورناصری تصریح کرد:در این جلسه مقرر گردید با هماهنگی و تعامل مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان ، مدیریت بیمارستان شفا و حمایت
فرمانداری طی یک برنامه ریزی مناسب از پزشکان متخصص شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در بیمارستان شفا استفاده شود.
وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی پرداخت بهای زمین پیش نهادی در محل
فرمانداری قدیم مسجدسلیمان (به مساحت حداقل یک هزار ۵۰۰ متر متر مربع) مصوب شده است،افزود:اداره راه و شهرسازی مسجدسلیمان بصورت مکتوب اعلام
تا پس از انجام کارشناسی لازم بهای زمین مورد نظر احصاء و برای طی
مراحل بعدی برای احداث درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی به مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.
ایشان بیان داشت:بیمارستان شفا با حمایت مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و سازمان تامین اجتماعی کشور نسبت به راه
اندازی و فعال کردن بخش زنان و زایمان با قید فوریت مصوب گردیده است.
دکتر ورناصری در بخش دیگری از سخنانش به عملیات اجرایی بازسازی و مقاوم سازی ساختمان شعبه مسجدسلیمان اشاره کردو گفت:مصوب شده با نظارت اداره کل عملیات اجرایی از هفته آینده آغاز و طی یک پروسه زمانی یکساله به بهره برداری برسد.
ایشان عنوان کرد:در این جلسه تعداد 300 فقره وام 120 میلیون ریالی به عنوان سهمیه جدید به کانون بازنشستگان شهرستان مسجد سلیمان، لالی ، هفتکل و اندیکا اختصاص
یافته است.
دکتر ورناصری از اختصاص 300 سهمیه سفر مشهد مقدس (بازنشسته و همسر)برای
کانون بازنشستگان ۴ شهرستان خبر داد، و گفت:بناست با همکاری مشترک سازمان آب و برق خوزستان و هلدینگ هگتا در زمینه توسعه گردشگری اقدامات مورد نیاز صورت بگیرد.
وی افزود: در این جلسه احداث شعبه بانک رفاه در شهر اندیکا نیز مصوب شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.