حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 8 شوال 1445 Tuesday, 16 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 842 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 42×
اجرای طرح های محرومیت زدایی،عمران و آبادانی با سفر مدیر عامل بنیاد علوی در حوزه انتخابیه
02 اردیبهشت 1400 - 14:07
شناسه : 2008
بازدید 421
1

با دعوت دکتر علیرضا ورناصری صورت گرفت: اجرای طرح های محرومیت زدایی،عمران و آبادانی با سفر مدیر عامل بنیاد علوی در حوزه انتخابیه ✅ دکتر منصوری رئیس بنیاد علوی:از دکتر ورناصری که به صورت جد و جهادی مشکلات منطقه را با دغدغه دنبال می‌کند تشکر می کنم و به نظرم یکی از الطاف خداوند به […]

ارسال توسط :
پ
پ

با دعوت دکتر علیرضا ورناصری صورت گرفت:

اجرای طرح های محرومیت زدایی،عمران و آبادانی با سفر مدیر عامل بنیاد علوی در حوزه انتخابیه

دکتر منصوری رئیس بنیاد علوی:از دکتر ورناصری که به صورت جد و جهادی مشکلات منطقه را با دغدغه دنبال می‌کند تشکر می کنم و به نظرم یکی از الطاف خداوند به این حوزه حضور ایشان به عنوان نماینده این حوزه است.

به گزارش روابط عمومی نماینده و خدمتگزار مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی؛ با دعوت دکتر ورناصری، مدیرعامل بنیاد علوی کشور برای رفع محرومیت و عمران و آبادانی منطقه به حوزه انتخابیه سفر و جلساتی در سالن اجتماعات فرمانداری مسجدسلیمان و لالی برگزار شد.

در این جلسه نماینده مردم شریف مسجدسلیمان،هفتکل،لالی،اندیکاضمن خوش آمد گویی به دکتر منصوری مدیر عامل بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان و هیئت همراه اظهار داشت: برنامه دعوت، برای حضور در منطقه به خاطر مسائل، مشکلات و محرومیت هایی که در طول سال های گذشته در منطقه شکل گرفته است و باید از تمام ظرفیت‌ها برای رفع این محرومیت ها استفاده کنیم.

دکتر علیرضا ورناصری ادامه داد: در سال گذشته تقریباً همه وزارت خانه‌ها را به منطقه آورده ایم و امسال هم شروع این کار از بیت مقام معظم رهبری آغاز کردیم و امروز دکتر منصوری در منطقه مسجدسلیمان اندیکا و لالی حضور پیدا کرده‌اند تقریباً به موضوعات مسائل منطقه آگاه شده اند و در خصوص اشتغال مبنا بر ظرفیت‌های منطقه و همچنین رفع محرومیت در بحث آموزش و بهداشت تصمیم‌گیری‌های شده است.

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا اذعان داشت:در کنار این کارها،یک هدف بزرگتر که استفاده از تمام ظرفیت های وابسته به نهادهای زیرمجموعه مقام معظم رهبری است که این سفر سر آغازی شد که حرکت جدیدی در منطقه شروع کنیم.

دکتر علیرضا ورناصری در ادامه با اشاره به جزئیات و کلیاتی از مشکلات منطقه گفت:در خصوص اشتغال با توجه به ظرفیت‌های کشاورزی شیلات و صنایع نفت و گاز از این حیث اگر ورود کنند و مردم متقاضیان را در حد توانمندسازی برسانیم می توانیم خیلی از مشکلات را برطرف کنیم.

دکتر ورناصری با اشاره به اینکه خیلی از روستاها امکانات اولیه از جمله جاده،آب و برق را ندارند بیان کرد: مشکلات زیرسازی در منطقه زیاد است و خیلی از مناطق دسترسی به ابزار ارتباطی ندارند.

وی همچنین با اشاره به محرومیت زدایی در حوزه اشتغال زایی و زیرسازی گفت: قدردان از لطف مدیرعامل بنیاد علوی که وابسته به بنیاد مستضعفان است که برای گره‌گشایی به منطقه سفر کرده و این که در این منطقه سطح مشکلات زیاد و نیاز می باشد بنیاد بیاید در منطقه مستقر شود.

در ادامه این جلسه منصوری
مدیرعامل بنیاد علوی بیان داشت:از دکتر ورناصری که به صورت جد و جهادی مشکلات منطقه را با دغدغه دنبال می‌کند تشکر می کنم و به نظرم یکی از الطاف خداوند به این حوزه حضور شخص دکتر ورناصری به عنوان نماینده این حوزه است.

دکتر منصوری با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در رفع نواقص و ترویج الگوی طرح پیشرفت و آبادانی مناطق روستایی محروم کشور اذعان داشت:برنامه هایی ارائه شده است که طی سال های آینده این بنیاد با اولویت بندی طرح های اقتصادی خود را برای رفع محرومیت، فقر زدایی و عمران و آبادانی در منطقه طراحی شده و به پیش خواهد برد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.